Jsme tu pro vás

Minty MIND je tu pro vás: s otevřenou myslí a inovativními nápady. Jsme vždy připraveni naslouchat vašim potřebám a pomoci s naplněním vašich cílů. Chceme přispívat k rozvoji firem i jednotlivců, a tím být užiteční celé společnosti.

Máme dlouholeté zkušenosti v manažerských či projektových pozicích.

Známe organizace zvenku i zevnitř a dokážeme tyto praktické zkušenosti aplikovat podle potřeb klientů. Zažili jsme prostředí a firmy napříč segmenty trhu v různých fázích vývoje, od expanzí a budování týmů přes transformace a fúze až po zavírání byznysu.

Rozumíme specializacím i různým kulturám jednotlivých společností, což nám umožňuje rychle vytvořit a implementovat funkční HR řešení pro korporace, malé podniky, start‑upy i jednotlivce.

Propojujeme profesionály, objevujeme mimořádné talenty a odkrýváme skutečný potenciál vašich zaměstnanců. Pomáháme nastavit rozvojové programy pro management i specialisty.

Chápeme cíle vašeho podnikání a dokážeme s nimi efektivně pracovat pro dosažení nejlepšího výsledku. Nabízíme široké spektrum služeb a přístupů, což nám umožňuje zajistit řešení šitá na míru pro každého klienta.

CO JE NAŠÍM POSLÁNÍM?
  • Přinášíme inspiraci, inovaci a radost ze spolupráce.
  • Máme rádi změny, náročné výzvy a novátorské postupy.
  • Těší nás inspirovat ostatní a přinášet klientům přidanou hodnotu.
  • Dáváme do práce srdce a nadšení.
JAK PRACUJEME?
  • Budujeme kvalitní, pružné a efektivní synergie s našimi klienty.
  • Chceme vás poznat co nejlépe, ideálně přímo ve vašem pracovním prostředí, a vžít se do vaší firemní kultury. Jen tak můžeme správně pochopit vaše cíle a potřeby a nabídnout nejlepší řešení.
  • Práci na projektu řídíme tak, aby se naši klienti mohli v klidu věnovat svým prioritám a neměli obavu o organizaci či kvalitu našich výsledků.
Minty Mind Jitka Basso

JITKA BASSO
OWNER I MANAGING DIRECTOR

Klíčem k úspěchu je pro mě spolupráce založená na partnerství, sdílení informací, jasné vizi a správně nastavených cílech.

Ráda buduji smysluplné synergie. Těší mě, když jsou naši klienti spokojení, a zároveň vidím, jak se jejich firma či kariéra posouvá kupředu. To mi přináší radost a chuť do další práce.

více o jitce

Zažila jsem v praxi rozsáhlé korporátní transformace, složitá období propouštění i krásné doby expanze. Pracovala jsem pro různé typy společností oborem i strukturou.

Jako HR manažerka jsem stavěla procesy na zelené louce, budovala pracovní týmy, realizovala assessment a development centra, implementovala rozvojové strategie a participovala na inovacích. Vždy jsem se chopila každé výzvy, která mi přišla do cesty. Dařilo se mi být business partnerem a nositelem firemních hodnot.

Tento přístup jsem přenesla i do HR poradenství, v němž se pohybuji již více než dvanáct let. Využívám praktické zkušenosti získané v interním prostředí, což mi usnadňuje rychle se vžít do situace našich klientů a přijít s účinným řešením. Zároveň se díky tomu umím podívat na zadání a danou organizaci z různých úhlů.

Ani po letech mě neopouští nadšení pro HR a byznys a práce mě upřímně baví. Nebojím se složitých témat. Co si myslím, říkám na rovinu. Často přispívám i nad rámec dohodnuté spolupráce, a snažím se předat ostatním energii a chuť ke změnám. Zároveň umím zohlednit priority a preference firem i jednotlivců, protože jen tak bude mít naše společné úsilí smysl a přinese očekávané výsledky.